Indul a Református Szolgálatfejlesztés

2015. július 09., címkék: új széchenyi terv, szeretetszolgálat

A Magyarországi Református Egyház szociális intézményeinek több mint 198 millió forintból megvalósuló szakmai fejlesztéséhez az Új Széchenyi Terv keretében nyert támogatást.

Félmilliárd forint a református oktatásra

2015. június 04., címkék: új széchenyi terv

A Magyarországi Református Egyház a közelmúltban sikeresen pályázott, s az Új Széchenyi Terv keretében novemberig több mint 545 millió forintot költhet oktatási rendszerének fejlesztésére. A TÁMOP-3.1.17-15-2015-0004 azonosítószámú pályázat megvalósítását az Európai Szociális Alap és a magyar állam közösen finanszírozza.